STREFA ARCHITEKTA

GIOTTO: DREWNO PLUS SZKŁOTrendy w projektowaniu nowoczesnych wnętrz to nie tylko biel, szarości, tworzywa sztuczne, beton i szkło.

Naturalny materiał, jakim jest drewno wciąż cieszy się łaskami architektów wnętrz i projektantów mebli. Okładziny ścienne – boazeria – niekoniecznie muszą kojarzyć się z konserwatywnym wnętrzem, a drewniane drzwi  –  z tradycyjnym, zachowawczym wzornictwem.
 
W drzwiach GIOTTO umieściliśmy drewniane listwy między taflami szkła, co daje unikalny efekt.
Projekt dedykowany do nowoczesnych wnętrz, świetnie sprawdzi się w systemie z ukrytą ościeżnicą SCRIT, jak również w wersji ościeżnicowej.
Drzwi GIOTTO w systemie SCRIT, wysokie do sufitu, w połączeniu z zabudową dedykowanymi panelami ściennymi pozwalają uzyskać nieprzeciętny klimat wnętrza – wyszukany, elegancki i równocześnie nowoczesny.
GIOTTO zamknięte w ościeżnicy OPS 10/90 stają się wyraźnym elementem architektury wnętrza, świetnie uzupełniają się z drewnianymi meblami czy elementami wystroju w pomieszczeniu.
Model dostępny jest w wersji z listwami umieszczonymi pionowo lub poziomo.
Drzwi z tej serii można również zamówić w wersji bez drewnianych listew, wykończone tylko szkłem.
GIOTTO w tym wariancie to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych biur czy do projektów typu loft.
 

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Poland
 
tel.: +48 32 451 36 67
fax: +48 32 453 22 76

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej
Witryna wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

UWAGA!
Przedstawione w materiałach reklamowych, w tym także na stronie internetowej, kolory wybarwień i fornirów mają charakter poglądowy, nie powinny być traktowane zobowiązująco i nie mogą być podstawą złożenia zamówienia. Przy wyborze fornirów lub kolorów należy korzystać ze wzornika - próbek rzeczywistego materiału. Należy także pamiętać, że drewno jest produktem naturalnym, nieznaczne różnice koloru w przypadku róznych partii produkcyjnych nie należy traktować jak wadę wyrobu, a jego zaletę.
 
Treść niniejszej strony, należącej do firmy Moric, chroniona jest prawem autorskim. Wszelkie przypadki niedozwolonego użycia lub rozpowszechniania jakiejkolwiek zawartości witryny podlegają sankcjom na mocy prawa cywilnego i karnego.