STREFA ARCHITEKTA

Nowoczesne drzwi wewnętrzne

MAKSIMUM WYRAZU PRZY ZACHOWANIU PROSTEJ FORMY – KOLEKCJA NIU    


Oszczędne wzornictwo powalające adaptować skrzydła drzwiowe do różnych stylów pomieszczeń to cecha charakterystyczna kolekcji NIU. W szczególności jest ona dedykowana do nowoczesnych przestrzeni. Serie z tej kolekcji dobrze komponują się zarówno z prostymi ościeżnicami, systemami przesuwnymi, jak i jako drzwi wahadłowe. Drzwi wewnętrzne z kolekcji NIU z powodzeniem sprawdzą się również w bardziej tradycyjnych, klasycznych wnętrzach.

Kolekcja obejmuje drzwi z serii NOVA, LUCIA i THEO. Wspólną cechą tych modeli jest minimalistyczny design, który pozwala swobodnie dopasować je do różnorodnych aranżacji wnętrz.
 

Minimalistyczna forma

NOVA to seria drzwi wewnętrznych, których piękno tkwi w prostocie. Tak oszczędna forma - gładkie skrzydło – daje naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych. Skrzydła świetnie prezentują się na całą wysokość ściany.

NOVĘ można wykończyć lakierem – kolorami z oferty MORIC lub specjalnymi, na indywidualne zamówienie – lub dowolnym fornirem. Poszczególne modele drzwi NOVA mogą być również wykończone lustrem lub szkłem. Drzwi z serii NOVA świetnie pasują z panelami ściennymi, tworząc efektowane zabudowy, i doskonale nadają się do systemów przesuwnych i wahadłowych.
 

Drzwi ze szklaną wstawką

Charakterystycznym elementem modeli drzwi z serii LUCIA są wstawki ze szkła. LUCIA dedykowana jest głównie do nowoczesnych wnętrz, doskonale sprawdzi się zarówno w wersji fornirowanej, jak i lakierowanej. LUCIĘ można konfigurować z opaską górną podwyższoną aż do samego sufitu.
 

Proste skrzydła drzwiowe

Seria THEO charakteryzuje się nowoczesnym designem o minimalistycznym charakterze, idealnym do nowoczesnych aranżacji wnętrz. To proste skrzydła drzwiowe z delikatnymi zdobieniami w postaci 6-milimetrowego frezu. Drzwi THEO dostępne są wyłącznie w wersji lakierowanej.
 

KOLEKCJA NIU

modele
drzwi

wybierz model
i zobacz szczegóły
1

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Polska
 
tel.: +48 32 451 36 67

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej