STREFA ARCHITEKTA

Drzwi wewnętrzne nowoczesne

DRZWI NOWOCZESNE - KOLEKCJA NIU TO MAKSIMUM WYRAZU PRZY ZACHOWANIU PROSTEJ FORMY.

Kolekcja obejmuje drzwi z serii NOVA i THEO. 
Ich wspólną cechą jest oszczędne wzornictwo, pozwalające adoptować modele z kolekcji NIU do różnorakich projektów wnętrz.
Kolekcja jest dedykowana głównie do nowoczesnych pomieszczeń – te nowoczesne drzwi świetnie sprawdzają się w prostych ościeżnicach, jak również w systemach przesuwnych lub jako drzwi wahadłowe. Jednakże można z powodzeniem użyć skrzydeł z kolekcji NIU również w bardziej tradycyjnych, klasycznych wnętrzach, łącząc je z dekoracyjną ościeżnicą – na przykład M 08 – co daje bardzo interesujący efekt.

NOVA to drzwi wewnętrzne, których piękno tkwi w prostocie. Tak oszczędna forma – gładkie skrzydło – daje paradoksalnie wiele możliwości.
Drzwi z serii NOVA mogą być wykończone dowolnym fornirem lub lakierowane – kolorami z oferty MORIC lub specjalnymi, na indywidualne zamówienie. Skrzydło N 01 może być również wykończone lustrem lub szkłem.
Skrzydła fornirowane świetnie sprawdzają się w połączeniu z panelami ściennymi, pozwalając tworzyć efektowne zabudowy.
Drzwi te również doskonale nadają się do systemów przesuwnych i wahadłowych.
Drzwi wewnętrzne z serii NOVA świetnie prezentują się na całą wysokość ściany – polecamy tu takie rozwiązania jak skrzydło wysokie do sufitu, z ościeżnicą bez górnej opaski, lub drzwi o standardowej wysokości, ale z podwyższaną aż do sufitu górną opaską, wydłużającą optycznie drzwi na całą wysokość ściany.

Seria THEO to proste skrzydła z delikatnym zdobieniem w postaci frezu o szerokości 6 mm. Drzwi wewnętrzne dostępne wyłącznie jako lakierowane.
Są to drzwi nowoczesne o minimalistycznym charakterze, przeznaczone do nowoczesnych wnętrz.

KOLEKCJA NIU

modele
drzwi

wybierz model
i zobacz szczegóły
1

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Poland
 
tel.: +48 32 451 36 67
fax: +48 32 453 22 76

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej
Witryna wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

UWAGA!
Przedstawione w materiałach reklamowych, w tym także na stronie internetowej, kolory wybarwień i fornirów mają charakter poglądowy, nie powinny być traktowane zobowiązująco i nie mogą być podstawą złożenia zamówienia. Przy wyborze fornirów lub kolorów należy korzystać ze wzornika - próbek rzeczywistego materiału. Należy także pamiętać, że drewno jest produktem naturalnym, nieznaczne różnice koloru w przypadku róznych partii produkcyjnych nie należy traktować jak wadę wyrobu, a jego zaletę.
 
Treść niniejszej strony, należącej do firmy Moric, chroniona jest prawem autorskim. Wszelkie przypadki niedozwolonego użycia lub rozpowszechniania jakiejkolwiek zawartości witryny podlegają sankcjom na mocy prawa cywilnego i karnego.