STREFA ARCHITEKTA

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne

WYJĄTKOWE MODELE Z KOLEKCJI KONESER

Koneser to kolekcja wyjątkowych drzwi. Skrzydła drzwiowe w tej kolekcji tworzą spójną całość z dedykowanymi, specjalnie projektowanymi ościeżnicami. Znajdziesz tu inspiracje art déco, op-artem, modernizmem, które łączą się z konserwatywnymi, tradycyjnymi trendami wzorniczymi. Konser to kolekcja do wyszukanych, luksusowych wnętrz – rezydencji w klasycznym stylu, miejskich apartamentów, projektów w duchu glamour czy w stylu wiktoriańskim.
 
Kolekcja obejmuje serie drzwi: DIAMANTE, NOVA, OTTO, ROYAL, LUDWIK, BLANCA, GIOVANNA, SIENA, RUGGIERO, EXCLUSIVE
 

Drzwi z wyjątkowym frezowaniem

Nazwa DIAMANTE nawiązuje do frezu na powierzchni drzwi. Charakterystyczny wzór, o nowoczesnym charakterze – nawiązujący do Op-artu – w połączeniu z klasyczną ościeżnicą daje zaskakująco ciekawy rezultat.
Drzwi DIAMANTE zestawione z prostą ościeżnicą, o wąskich opaskach doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach inspirowanych Art déco czy w stylu Glamour.
 

Gładkie skrzydło drzwiowe

Drzwi z serii NOVA to gładkie skrzydło bez żadnych dekoracji, które w zestawieniu z klasyczną, ozdobną ościeżnicą tworzą niezwykle ekskluzywny komplet. Całości serii dopełniają szczegóły: metalowa ramka wokół skrzydła (Alukanta) oraz odpowiednio dobrane klamki.
 

Czarne drzwi podkreślone chromowaną alukantą

OTTO to drzwi o silnie zgeometryzowanej formie, inspirowanej wzornictwem Art déco. Subtelny detal i wyraźny, geometryczny wzór przypadną do gustu perfekcjonistom. Drzwi OTTO wraz z ościeżnicą (DR 1) zostały zaprojektowane przez Dominikę J. Rostocką.
 

Solidne, masywne drzwi pokojowe

Drzwi ROYAL nawiązują do klasycznych wzorców, ale mają nieco zgeometryzowany, „modernistyczny” profil frezowania. Modele z tej serii charakteryzuj się solidną, masywną konstrukcją. Zostały zaprojektowane w komplecie z ościeżnicą (MRL 48). Połączenie to stanowi bardzo plastyczny element wnętrza – światło wydobywa bryłę nie tylko z powierzchni drzwi, ale również z opasek ościeżnicy, których profil nawiązuje do kształtu skrzydła drzwiowego.
 

Wyraźnie zaakcentowana płycina drzwi

LUDWIK to drzwi o bardzo wyraźnie zaznaczonej bryle. „Wypchnięta” do przodu płycina skrzydła daje mocny światłocień, co powoduje, że LUDWIK to drzwi o bardzo plastycznym charakterze. Modele z tej serii z pewnością mocno zaznaczą swoją obecność w pomieszczeniu. Ich wykonanie, grubość skrzydła sprawia bardzo solidne wrażenie.
 

Białe drzwi wewnętrzne

BLANCA czyli „biały”. Zmyślą o takim kolorze projektowane były skrzydła z tej serii. Biel – uważana czasem po prostu za brak koloru – zawsze inspirowała architektów i projektantów. Subtelne, ale zdecydowane linie drzwi z tej serii doskonale podkreślają grę światła na białej powierzchni. Drzwi z serii BLANCA bardzo dobrze prezentują się z wykończeniem w jasnych kolorach - równie efektownie jak w bieli, będą prezentować się w szarościach czy beżach.
 

Klasyczne wzornictwo

GIOVANA to seria z klasycznym wzornictwem, inspirowanym włoskim renesansem. Elegancka, oparta na geometrycznych formach linia, solidny charakter i wysmakowany detal, to charakterystyczne cechy modeli z tej serii. GIOVANA to bardzo dekoracyjne drzwi, wyraźnie zaznaczające swoją obecność we wnętrzu.
 

Wytworne i pełne elegancji drzwi

Wyważony projekt sprawia, że modele SIENA można zastosować w różnych aranżacjach. Drzwi z w wersji z ościeżnicą z koroną doskonale sprawdzą się w rezydencjach i ekskluzywnych wnętrzach, a w komplecie z prostą opaską będą pasowały do mniej formalnych, swobodniejszych projektów. SIENA to skrzydła, które świetnie nadają się do eksperymentów z kolorem.
 

Dekoracyjny detal

RUGIEERO wyróżniają się płyciną wykończoną charakterystyczną dekoracją. Modele drzwi z tej serii sprawdzą się we wnętrzach o charakterze rustykalnym, w eleganckich wnętrzach czy wykończonych drewnem gabinetach. Drzwi te doskonale prezentują się w klasycznej bieli i dostojnej czerni.
 

Wyjątkowe, luksusowe drzwi wewnętrzne

Seria EXCLUSIVE zawiera dwa modele drzwi dostępne w komplecie z ościeżnicą. Drzwi pokryte są fornirem z intarsją z korzenia orzecha i miejscowo patynowane. Drugi z modeli to wariant przeszklony. Ościeżnica zwieńczona jest koroną, kolumienki ościeżnicy zakończone są metalowymi, dekoracyjnymi elementami. Drzwi EXCLUSIVE to propozycja do wyszukanych, ekskluzywnych gabinetowych wnętrz. Luksusowy charakter drzwi Exclusive podkreślają detale.

KOLEKCJA KONESER

modele
drzwi

wybierz model
i zobacz szczegóły
1

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Polska
 
tel.: +48 32 451 36 67

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej