STREFA ARCHITEKTA

Fundusze Europejskie


Firma MORIC DRZWI S.C. Celina Moric, Kazimierz Moric otrzymała dofinansowanie z Funduszy Europejskich w wysokości: 736 735,00  PLN na realizację projektu nr POIR.02.03.05-24-0081/18, pn. „Podjęcie współpracy z projektantami przez przedsiębiorstwo MORIC DRZWI S.C. Celina Moric, Kazimierz Moric, prowadzącej do stworzenia linii wzorniczej drzwi z zastosowaniem nowego rozwiązania technicznego dla ościeżnic i ram”.

Celem projektu jest podjęcie współpracy z projektantami dążącej do opracowania i wdrożenia nowych produktów wzorniczych w segmencie stolarki otworowej - 3 nowych modeli drzwi opartych na ramie Scrit 2.0. opracowanych w ramach projektu oraz umożliwienie produkcji nowych produktów poprzez zakup i implementację do użycia innowacyjnego robota lakierniczego.

Efektem realizacji projektu będzie wdrożenie do produkcji trzech nowych produktów opartych na projekcie ramy Scrit 2.0. oraz znaczące ulepszenie samego procesu produkcji poprzez zakup i wdrożenie do pracy innowacyjnego robota lakierniczego.

Całkowita wartość projektu: 1 837 700,00 PLN

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Poland
 
tel.: +48 32 451 36 67
fax: +48 32 453 22 76

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej
Witryna wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

UWAGA!
Przedstawione w materiałach reklamowych, w tym także na stronie internetowej, kolory wybarwień i fornirów mają charakter poglądowy, nie powinny być traktowane zobowiązująco i nie mogą być podstawą złożenia zamówienia. Przy wyborze fornirów lub kolorów należy korzystać ze wzornika - próbek rzeczywistego materiału. Należy także pamiętać, że drewno jest produktem naturalnym, nieznaczne różnice koloru w przypadku róznych partii produkcyjnych nie należy traktować jak wadę wyrobu, a jego zaletę.
 
Treść niniejszej strony, należącej do firmy Moric, chroniona jest prawem autorskim. Wszelkie przypadki niedozwolonego użycia lub rozpowszechniania jakiejkolwiek zawartości witryny podlegają sankcjom na mocy prawa cywilnego i karnego.