STREFA ARCHITEKTA

Drzwi designerskie - kolekcja DESIGN

MODELE Z KOLEKCJI DESIGN TO COŚ WIĘCEJ, NIŻ DRZWI DESIGNERSKIE DOPASOWANE DO POMIESZCZENIA.

Drzwi z kolekcji DESIGN stają się istotnym elementem wnętrza, nadając mu charakter i styl. Mogą być kluczowym elementem projektu i zdefiniować charakter domu czy biura.
Kolekcja obejmuje modele drzwi designerskie z serii: DIAMANTE, CHIARA, LUCIA, GIOTTO i MONA. Znajdziemy tu drzwi o różnym charakterze, a ich wspólną cechą jest niebanalne wzornictwo.

DIAMANTE to linia wzornicza obejmująca kilka modeli, których wspólną cechą jest charakterystyczny margines wokół skrzydła wraz z miejscem pod klamkę. Powierzchnia skrzydła może być fornirowana (DT 01) lub wykończona subtelnym frezowaniem (DT Q, DT V, DT H). Obrzeże skrzydła zamknięte jest metalową ramką.
Modele frezowane połączone z ościeżnicą M 08 doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach w stylu Glamour, a wyposażone w proste opaski pozwalają wykreować niepowtarzalne, nowoczesne wnętrza. Do modelu DT V dedykowane są panele do zabudowy ściennej, co daje dodatkową możliwość aranżacji przestrzeni.

CHIARA to modele drzwi o zróżnicowanej powierzchni skrzydła, co nadaje im ciekawy, architektoniczny charakter.
Mocny, wertykalny akcent powoduje, że szczególnie atrakcyjnie prezentują się w wysokich pomieszczeniach.
CHIARA występuje w wariancie ze skrzydłem pełnym oraz przeszklonym, co daje możliwość zastosowania tych drzwi w różnych aranżacjach.

Charakter drzwi z serii LUCIA definiuje obecność szkła – począwszy od dużej tafli szkła na niemal całej powierzchni (L 20, L 30) poprzez modele z charakterystycznym pionowym, szklanym pasem (L 1, L 2) skończywszy na subtelnym akcencie w postaci przeszklonej szczeliny w drzwiach L 101 i L 102.
LUCIA dedykowana jest głównie do nowoczesnych wnętrz, doskonale sprawdzi się zarówno w wersji fornirowanej jak i lakierowana. Polecamy te drzwi w wariancie do samego sufitu – z podwyższoną górną opaską lub z ościeżnicą OPS 10/90.

MONA to bardzo charakterystyczne drzwi designerskie. Drewno połączone z mocnym czarnym akcentem sprawia, że MONA staje się istotnym elementem wnętrza. Świetne rozwiązanie do surowych, prostych wnętrz, projektów postindustrialnych i loftów.

KOLEKCJA
DESIGN

modele
drzwi

wybierz model
i zobacz szczegóły
1

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Poland
 
tel.: +48 32 451 36 67

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej