STREFA ARCHITEKTA

Drzwi designerskie

ODMIEŃ CHARAKTER WNĘTRZA Z KOLEKCJĄ DESIGN

Drzwi wewnętrzne z kolekcji DESIGN mogą stanowić kluczowy element dekoracyjny pomieszczenia. Skrzydła drzwiowe z tej kolekcji charakteryzuje niebanalne wzornictwo, które przykuje spojrzenie i wzbudzi zainteresowanie.

Kolekcja DESIGN obejmuje drzwi z serii: DIAMANTE, ZOYA i MONA. 
 

Czarny fornir

Drzwi ZOYA to projekt, w którym wzornictwo operuje subtelnym detalem. Bardzo delikatny kontrast między barwionym na czarno fornirem, a gładkimi, lakierowanymi fragmentami skrzydła daje wysmakowany efekt. Całość zamknięta jest aluminiową ramką. ZOYA to propozycja dla miłośników wyszukanego designu.
 

Drzwi z subtelnym frezowaniem

Margines wokół skrzydła wraz z miejscem pod klamkę to znak rozpoznawczy modeli drzwi wewnętrznych z serii DIAMANTE. Ich powierzchnia jest wykończona subtelnym frezowaniem a obrzeże skrzydła jest zamknięte metalową ramką. Można łączyć je z prostą opaską, jak i Drzwi DIAMANTE pozwalają wykreować niepowtarzalne, nowoczesne wnętrza.

DIAMANTE w poszczególnej konfiguracji ma dedykowane panele do zabudowy ściennej, co daje dodatkową możliwość aranżacji przestrzeni.
 

Drzwi loftowe

MONA to bardzo charakterystyczne drzwi. Drewno połączone z mocnym czarnym akcentem sprawia, że MONA staje się istotnym elementem wnętrza. To świetne rozwiązanie do surowych, prostych wnętrz, projektów postindustrialnych i loftów.

KOLEKCJA
DESIGN

modele
drzwi

wybierz model
i zobacz szczegóły
1

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Polska
 
tel.: +48 32 451 36 67

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej