STREFA ARCHITEKTA

Poznaj nas bliżej

Stawiamy na unikalność

Produkujemy drzwi wewnętrzne premium. Jesteśmy polską, rodzinną firmą. Nasza historia zaczęła się ponad 30 lat temu, w 1991 r. i opiera się na pasji do doskonałości i innowacyjności. Jesteśmy pasjonatami rzemiosła i innowacji, dążymy do tego, by każdy detal wykonanych przez nas drzwi był doskonały. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Dbamy o każdy etap produkcji, kładąc nacisk na precyzję i staranność. 

Tworzymy drzwi wewnętrzne, które odpowiadają na potrzeby klientów ceniących sobie niepowtarzalność. Od samego początku naszej działalności stawiamy na tworzenie drzwi wewnętrznych, które nie tylko spełniają najbardziej wymagające oczekiwania, ale również wyznaczają nowe standardy w branży. Dążymy do tego, aby nasze projekty były synonimem piękna i designu. Nasze cele pozostają niezmienne.

Nasze kolekcje łączą w sobie estetykę z innowacją, tworząc niepowtarzalne wizualnie drzwi, które nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Nasze pomysły zyskały uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. System SCRIT został wyróżniony złotym medalem na targach Interbud, a za drzwi Otto i Polo otrzymaliśmy Diament Meblarstwa. Każde nasze działanie jest wynikiem lat praktyki i, wspomnianej już, pasji do tworzenia.

Odkryj nasze kolekcje drzwi wewnętrznych premium i wybierz drzwi, które nadadzą Twojemu domowi wyjątkowego charakteru.

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Polska
 
tel.: +48 32 451 36 67

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej