STREFA ARCHITEKTA

Drzwi wewnętrzne w stylu klasycznym

PONADCZASOWE WZORNICTWO Z KOLEKCJĄ CLASSIC

 
Kolekcja CLASSIC łączy elegancję z tradycją, dzięki delikatnemu frezowaniu i harmonijnemu podziałowi płaszczyzn. Idealnie pasuje do wnętrz utrzymanych w klasycznym charakterze, a jej ponadczasowy design pozwala na łatwe wkomponowanie się również w nowoczesne aranżacje. Drzwi z tej kolekcji wprowadzają styl i trwałość, które zachowują swoją wartość przez lata. 

Kolekcję CLASSIC tworzą serie drzwi: TRIP, VERONA i PABLO.
 

Drzwi z drewnianym wykończeniem

PABLO to drzwi eleganckie i oszczędne w wyrazie. Pasują do modernistycznej architektury, doskonale uzupełnią wnętrza o wystroju opartym na prostych, geometrycznych formach. Świetnie będą prezentować się w loftach.

Modele z serii PABLO dają bardzo ciekawy efekt, gdy wykończone są drewnem. Posiadamy szeroką ofertę naturalnych fornirów, by łatwo było dobrać ten najbardziej pasujący do Twojego wystroju wnętrza.
 

Klasyczny design podkreślony ościeżnicą

Serię TRIP cechuje design, który dopasowujesz do każdej przestrzeni. Modele wewnętrznych drzwi klasycznych z tej serii sprawdzą się w różnorodnych aranżacjach – od tradycyjnych domów po przestronne loftowe wnętrza, aż po nowoczesne biura.

Drzwi klasyczne nie muszą być nudne, możesz zdecydować się na ciekawą ościeżnicę! Modele TRIP łączą się z szerokim wyborem ościeżnic, dzięki czemu możesz zmodyfikować wygląd klasycznych drzwi, nadając im bardziej unikalnego wyrazu.


Klasyczne drzwi wewnętrzne frezowane

Seria VERONA to esencja klasyki, gdzie wyważona, spokojna elegancja spotyka wyrafinowane wzornictwo. Charakteryzuje się wyraźnie zaakcentowanym frezowaniem, które dodaje skrzydłom drzwiowym elegancji i subtelnego uroku.

Różne warianty wzornicze, duża ilość modeli ze szkłem –  drzwi VERONA dają swobodę w kreowaniu unikalnej estetyki i atmosfery we wnętrzu.

KOLEKCJA CLASSIC

wybierz model
i zobacz szczegóły
1

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Polska
 
tel.: +48 32 451 36 67

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej