STREFA ARCHITEKTA

Drzwi klasyczne - drzwi Classic

DRZWI KLASYCZNE - PREZENTUJEMY PAŃSTWU KOLEKCJĘ DRZWI CLASSIC.

Kolekcja ta obejmuje drzwi inspirowane tradycyjnym, klasycznym wzornictwem.
Płyciny z delikatnym frezowaniem, harmonijne podziały płaszczyzny to charakterystyczne cechy skrzydeł z tej kolekcji.
Drzwi z kolekcji CLASSIC doskonale sprawdzą się nie tylko w tradycyjnych domach czy mieszczańskich wnętrzach, ale również w projektach typu loft i nowoczesnych, modernistycznych aranżacjach.  

PABLO to drzwi oszczędne w wyrazie i eleganckie – sprawdzą się w loftach, pasują do modernistycznej architektury, doskonale uzupełnią wnętrza o wystroju opartym na prostych, geometrycznych formach.
Osobom poszukującym drzwi wykończonych drewnem polecamy właśnie modele z tej serii. Dysponujemy bogatą ofertą naturalnych fornirów, a Pablo wykończone drewnem wygląda naprawdę świetnie.

Modele drzwi klasycznych z serii TRIP sprawdzą się w bardzo różnych aranżacjach – od tradycyjnych mieszczańskich wnętrz, przez pomieszczenia typu loft, po nowoczesne biura. Zastosowanie odpowiedniej ościeżnicy potrafi zupełnie zmienić charakter drzwi TRIP.
Jednym słowem – design uniwersalny!

Seria VERONA to esencja klasyki – wyważona, spokojna elegancja. Delikatnie wyprofilowana płycina skrzydła, bogactwo wariantów wzorniczych, duża ilość modeli ze szkłem – wszystko to sprawia, że projektując wnętrze z drzwiami VERONA można zaszaleć! 

BLANCA czyli „biały” – z myślą o takim kolorze projektowane były skrzydła z tej serii. Biel, uważana czasem po prostu za brak koloru, zawsze inspirowała architektów i projektantów. Subtelne ale zdecydowane linie drzwi z tej serii doskonale podkreślają grę światła na białej powierzchni. Jednak nie tylko biel – równie efektownie będzie wyglądać BLANCA w szarościach czy beżach. W ofercie znajdą Państwo zestaw kolorów świetnie pasujący do tych drzwi. 

KOLEKCJA CLASSIC

modele
drzwi

wybierz model
i zobacz szczegóły
1 |2

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Poland
 
tel.: +48 32 451 36 67
fax: +48 32 453 22 76

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej
Witryna wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

UWAGA!
Przedstawione w materiałach reklamowych, w tym także na stronie internetowej, kolory wybarwień i fornirów mają charakter poglądowy, nie powinny być traktowane zobowiązująco i nie mogą być podstawą złożenia zamówienia. Przy wyborze fornirów lub kolorów należy korzystać ze wzornika - próbek rzeczywistego materiału. Należy także pamiętać, że drewno jest produktem naturalnym, nieznaczne różnice koloru w przypadku róznych partii produkcyjnych nie należy traktować jak wadę wyrobu, a jego zaletę.
 
Treść niniejszej strony, należącej do firmy Moric, chroniona jest prawem autorskim. Wszelkie przypadki niedozwolonego użycia lub rozpowszechniania jakiejkolwiek zawartości witryny podlegają sankcjom na mocy prawa cywilnego i karnego.