STREFA ARCHITEKTA

System drzwi z ukrytą ościeżnicą

DRZWI UKRYTE - KOLEKCJA SCRIT


SCRIT to kolekcja drzwi, która łączy estetykę z funkcjonalnością. Dzięki ukrytej ościeżnicy można osiągnąć efekt harmonijnego połączenia ściany i drzwi, tworząc elegancką aranżację pomieszczenia. Bogaty wybór materiałów, w tym szkło, lustro czy naturalny fornir, pozwala dopasować drzwi do indywidualnych preferencji. Oferta listew przypodłogowych URBANN i paneli ściennych kompleksowo uzupełnia możliwości aranżacyjne.

GIOTTO to zaawansowane konstrukcyjnie drzwi ukryte, w których umieściliśmy drewniane listwy między taflami szkła, co daje unikalny efekt.
Drzwi z serii SC/LB wykończone są lakierowanym szkłem (lacobel) – standardowo w kolorze białym lub czarnym. Istnieje możliwość zastosowania innych kolorów lakieru. Drzwi mogą być wykończone szkłem jednostronnie lub po obu stronach skrzydła. Świetne rozwiązanie zarówno do wnętrz mieszkalnych i biur, doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu loft, czy w nowoczesnych, eleganckich wnętrzach.
SC/LU to drzwi pokryte lustrem – świetny sposób na optyczne powiększenie pomieszczenia, ale również możliwość odważnego i efektownego zaprojektowania wnętrza. Dodatkowe światło i refleksy w pomieszczeniu, czy lustrzane drzwi skontrastowane z matową powierzchnią betonu mogą dać intrygujące rezultaty.
W drzwiach SIGA gęste frezowanie nadaje tradycyjnemu materiałowi, jakim jest drewno, zaskakująco nowoczesny charakter.
Są to drzwi wykończone naturalnym fornirem, z delikatnym frezowaniem wypełnionym czarnym lakierem. Kierunek usłojenia drewna jast zgodny z kierunkiem czarnych linii. Skrzydło SIGA standardowo wyposażone jest w Zetkantę, czyli metalowy profil zabezpieczający krawędź drzwi.
SIGA to drzwi z ukrytą ościeżnicą, które pozwalają wprowadzić naturalne „ciepło“ drewna do bardzo nowoczesnych wnętrz.
REFLO to projekt nawiązujący wzorniczo do drzwi SIGA, ale o bardziej zdecydowanym charakterze. Wyraźne i dość głębokie ryflowanie powierzchni mocno zaznacza optyczny, pionowy ruch. Drzwi te można łączyć z dedykowanymi panelami ściennymi, tworząc efektowne zabudowy.
SC/00 to kwintesencja systemu SCRIT. Skrzydło jest przygotowane do indywidualnego wykończenia w praktycznie dowolny sposób. Daje to możliwość optycznego zespolenia drzwi ze ścianą – można je wykleić tapetą, pomalować w kolorze ściany lub wykończyć w inny sposób.
SC/00 jest rozwiązaniem dającym architektom i projektantom wnętrz cały wachlarz fascynujących możliwości.
OTTO to drzwi nowoczesne i eleganckie a zarazem nieco ekstrawaganckie. Skrzydło drzwiowe o zgeometryzowanej formie, w której czuć nieco ducha Art déco, nada wnętrzu zdecydowanie niecodzienny charakter. OTTO to drzwi, które świetnie sprawdzą się w ekskluzywnych wnętrzach.

kolekcja SCRIT

wybierz model
i zobacz szczegóły
1

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Polska
 
tel.: +48 32 451 36 67

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej