STREFA ARCHITEKTA

Drzwi z ukrytą ościeżnicą (drzwi ukryte) - kolekcja SCRIT

System drzwi z ukrytą ościeżnicą SCRIT jest unikalnym rozwiązaniem, rewolucjonizującym projektowanie nowoczesnych wnętrz.

Ościeżnica ukryta doskonale komponuje się z pomieszczeniami, pozwalając wizualnie zespolić ze sobą drzwi i ścianę. Możliwość malowania skrzydła drzwi na dowolny kolor, położenia nań tapety, wykończenia szklaną taflą, lustrem czy naturalnym fornirem stwarzają nowe, niczym nieograniczone możliwości. W ofercie znajdują się również zaawansowane konstrukcyjnie drzwi z ukrytą ościeżnicą – GIOTTO, oraz skrzydła z dekoracyjną, ryflowaną powierzchnią, jak REFLO, SIGA i DIAMANTE.
Całości dopełnia oferta paneli ściennych, które pozwalają na efektowne i praktyczne zarazem aranżacje wnętrz.

GIOTTO to zaawansowane konstrukcyjnie drzwi ukryte, w których umieściliśmy drewniane listwy między taflami szkła, co daje unikalny efekt.
Drzwi z serii SC/LB wykończone są lakierowanym szkłem (lacobel) – standardowo w kolorze białym lub czarnym. Istnieje możliwość zastosowania innych kolorów lakieru. Drzwi mogą być wykończone szkłem jednostronnie lub po obu stronach skrzydła. Świetne rozwiązanie zarówno do wnętrz mieszkalnych i biur, doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu loft, czy w nowoczesnych, eleganckich wnętrzach.
SC/LU to drzwi pokryte lustrem – świetny sposób na optyczne powiększenie pomieszczenia, ale również możliwość odważnego i efektownego zaprojektowania wnętrza. Dodatkowe światło i refleksy w pomieszczeniu, czy lustrzane drzwi skontrastowane z matową powierzchnią betonu mogą dać intrygujące rezultaty.
W drzwiach SIGA gęste frezowanie nadaje tradycyjnemu materiałowi, jakim jest drewno, zaskakująco nowoczesny charakter.
Są to drzwi wykończone naturalnym fornirem, z delikatnym frezowaniem wypełnionym czarnym lakierem. Kierunek usłojenia drewna jast zgodny z kierunkiem czarnych linii. Skrzydło SIGA standardowo wyposażone jest w Zetkantę, czyli metalowy profil zabezpieczający krawędź drzwi.
SIGA to drzwi z ukrytą ościeżnicą, które pozwalają wprowadzić naturalne „ciepło“ drewna do bardzo nowoczesnych wnętrz.
REFLO to projekt nawiązujący wzorniczo do drzwi SIGA, ale o bardziej zdecydowanym charakterze. Wyraźne i dość głębokie ryflowanie powierzchni mocno zaznacza optyczny, pionowy ruch. Drzwi te można łączyć z dedykowanymi panelami ściennymi, tworząc efektowne zabudowy.
SC/00 to kwintesencja systemu SCRIT. Skrzydło jest przygotowane do indywidualnego wykończenia w praktycznie dowolny sposób. Daje to możliwość optycznego zespolenia drzwi ze ścianą – można je wykleić tapetą, pomalować w kolorze ściany lub wykończyć w inny sposób.
SC/00 jest rozwiązaniem dającym architektom i projektantom wnętrz cały wachlarz fascynujących możliwości.
OTTO to drzwi nowoczesne i eleganckie a zarazem nieco ekstrawaganckie. Skrzydło drzwiowe o zgeometryzowanej formie, w której czuć nieco ducha Art déco, nada wnętrzu zdecydowanie niecodzienny charakter. OTTO to drzwi, które świetnie sprawdzą się w ekskluzywnych wnętrzach.

kolekcja SCRIT

wybierz model
i zobacz szczegóły
1

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Poland
 
tel.: +48 32 451 36 67
fax: +48 32 453 22 76

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej
Witryna wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

UWAGA!
Przedstawione w materiałach reklamowych, w tym także na stronie internetowej, kolory wybarwień i fornirów mają charakter poglądowy, nie powinny być traktowane zobowiązująco i nie mogą być podstawą złożenia zamówienia. Przy wyborze fornirów lub kolorów należy korzystać ze wzornika - próbek rzeczywistego materiału. Należy także pamiętać, że drewno jest produktem naturalnym, nieznaczne różnice koloru w przypadku róznych partii produkcyjnych nie należy traktować jak wadę wyrobu, a jego zaletę.
 
Treść niniejszej strony, należącej do firmy Moric, chroniona jest prawem autorskim. Wszelkie przypadki niedozwolonego użycia lub rozpowszechniania jakiejkolwiek zawartości witryny podlegają sankcjom na mocy prawa cywilnego i karnego.