STREFA ARCHITEKTA

Drzwi wewnętrzne premium MORIC

DRZWI WEWNETRZNE DO MIESZKAŃ I DOMÓW


Oferujemy naszym klientom szeroki asortyment drzwi wewnętrznych, które znajdują swoje zastosowanie w domach, mieszkaniach oraz biurach. Dbamy nie tylko o szeroki wybór wzorów oraz o pełną paletę kolorystyczną drzwi wewnętrznych, by sprostać najbardziej wymagającym i oryginalnym oczekiwaniom.

Wśród naszych propozycji znajdziesz drzwi wewnętrzne do mieszkań i domów należące do kolekcji:
 
  • NIU – jest to najczystszy wyraz nowoczesności, przy równoczesnym zachowaniu prostoty i minimalizmu. Kolekcja ta obejmuje drzwi wewnętrzne z serii NOVA oraz THEO, które łączą w sobie oszczędne wzornictwo i minimalistyczną formę, wprost idealną do nowoczesnych pomieszczeń. Warto podkreślić, że takie drzwi nowoczesne świetnie sprawdzają się jako klasyczne drzwi wewnętrzne z ościeżnicą, jak również jako drzwi w systemie przesuwnym lub drzwi wahadłowe. NOVA to drzwi wewnętrzne, które mogą być wykończone dowolnym fornirem lub lakierowane na wybrany kolor, a także wzbogacone o taflę lustra lub szkła. THEO to z kolei proste skrzydła z delikatnym, 6-milimetrowym frezem, które dostępne są wyłącznie w wariancie lakierowanym.
 
  • CLASSIC – klasyka w najczystszej postaci, która wspaniale nawiązuje do tradycyjnego wzornictwa. Te drzwi klasyczne dostępne są w kilku seriach: PABLO, TRIP, VERONA oraz BLANCA. Są one szczególnie polecane do wnętrz w klasycznej stylistyce, jak również do nietypowych projektów w stylu nowoczesnym, loftowym lub modernistycznym. Doskonałym tego przykładem są drzwi PABLO i TRIP, które powstały z myślą o modernistycznej architekturze i geometrycznych formach. VERONA to z kolei kwintesencja klasyki, często dopełniana akcentami szklanymi. BLANCA to drzwi wewnętrzne przede wszystkim w kolorze białym, a także w delikatnych akcentach szarości i beżów.
 
  • DESIGN – z myślą o tych osobach, które nie boją się wprowadzenia nutki szaleństwa do swoich wnętrz, powstała kolekcja DESIGN, która obejmuje designerskie drzwi wewnętrzne z serii DIAMANTE, CHIARA, LUCIA, GIOTTO i MONA. Każda z tych serii skrywa w sobie zupełnie inny charakter konstrukcji drzwiowej, jednak to, co łączy wszystkie produkty, to z pewnością niebanalne wzornictwo, od którego nie sposób jest oderwać wzroku.
 
  • KONESER – to ekskluzywne drzwi wewnętrzne dla prawdziwych koneserów dobrego smaku i wyważonego stylu. Kolekcja ta obejmuje modele drzwi wewnętrznych z następujących serii: EXCLUSIVE, RUGGIERO, GIOVANA, OTTO, POLO oraz SIENA. Zostały one zaprojektowane z myślą o ekskluzywnych wnętrzach aranżowanych w stylistyce klasycznej i art deco, w których liczy się klasa, elegancja i niesamowity szyk. 
 

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Polska
 
tel.: +48 32 451 36 67

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej