STREFA ARCHITEKTA

Drzwi wewnętrzne premium MORIC – produkty dopracowane w najmniejszym calu

Stworzenie idealnych drzwi wewnętrznych nie jest prostym zadaniem. Wie o tym każdy producent stolarki drzwiowej, któremu zależy na tym, by jego produkty były nie tylko użyteczne, ale przede wszystkim atrakcyjne wizualnie. W MORIC skupiliśmy się wyłącznie na produkcji drzwi wewnętrznych premium, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i troską o każdy, nawet najmniejszy detal.

Tym, co nas wyróżnia, jest baczna kontrola każdego etapu wdrażania poszczególnych produktów. Wyznajemy zasadę, że diabeł zawsze tkwi w szczegółach, dlatego ze szczególną starannością dbamy o każdy etap produkcji drzwi wewnętrznych, zyskując w ten sposób produkty na miarę potrzeb najbardziej wymagających klientów.
 

Drzwi wewnętrzne do mieszkań i domu MORIC

W MORIC oferujemy naszym klientom szeroki asortyment drzwi wewnętrznych, które znajdują swoje zastosowanie w domach, mieszkaniach oraz biurach. Dbamy nie tylko o szeroki wybór wzorów, ale także o pełną paletę kolorystyczną drzwi wewnętrznych, dzięki czemu każdy z klientów może wybrać dla siebie taki produkt, który sprosta jego oczekiwaniom. Wśród naszych propozycji znaleźć można drzwi wewnętrzne do mieszkań i domów należące do następujących kolekcji:
  • NIU – jest to najczystszy wyraz nowoczesności, przy równoczesnym zachowaniu prostoty i minimalizmu. Kolekcja ta obejmuje drzwi wewnętrzne z serii NOVA oraz THEO, które łączą w sobie oszczędne wzornictwo i minimalistyczną formę, wprost idealną do nowoczesnych pomieszczeń. Warto podkreślić, że takie drzwi nowoczesne świetnie sprawdzają się jako klasyczne drzwi wewnętrzne z ościeżnicą, jak również jako drzwi w systemie przesuwnym lub drzwi wahadłowe. NOVA to drzwi wewnętrzne, które mogą być wykończone dowolnym fornirem lub lakierowane na wybrany kolor, a także wzbogacone o taflę lustra lub szkła. THEO to z kolei proste skrzydła z delikatnym, 6-milimetrowym frezem, które dostępne są wyłącznie w wariancie lakierowanym;
  • CLASSIC – klasyka w najczystszej postaci, która wspaniale nawiązuje do tradycyjnego wzornictwa. Te drzwi klasyczne dostępne są w kilku seriach: PABLO, TRIP, VERONA oraz BLANCA. Są one szczególnie polecane do wnętrz w klasycznej stylistyce, jak również do nietypowych projektów w stylu nowoczesnym, loftowym lub modernistycznym. Doskonałym tego przykładem są drzwi PABLO i TRIP, które powstały z myślą o modernistycznej architekturze i geometrycznych formach. VERONA to z kolei kwintesencja klasyki, często dopełniana akcentami szklanymi. BLANCA to drzwi wewnętrzne przede wszystkim w kolorze białym, a także w delikatnych akcentach szarości i beżów;
  • DESIGN – z myślą o tych osobach, które nie boją się wprowadzenia nutki szaleństwa do swoich wnętrz, powstała kolekcja DESIGN, która obejmuje designerskie drzwi wewnętrzne z serii DIAMANTE, CHIARA, LUCIA, GIOTTO i MONA. Każda z tych serii skrywa w sobie zupełnie inny charakter konstrukcji drzwiowej, jednak to, co łączy wszystkie produkty, to z pewnością niebanalne wzornictwo, od którego nie sposób jest oderwać wzroku;
  • KONESER – to ekskluzywne drzwi wewnętrzne dla prawdziwych koneserów dobrego smaku i wyważonego stylu. Kolekcja ta obejmuje modele drzwi wewnętrznych z następujących serii: EXCLUSIVE, RUGGIERO, GIOVANA, OTTO, POLO oraz SIENA. Zostały one zaprojektowane z myślą o ekskluzywnych wnętrzach aranżowanych w stylistyce klasycznej i art deco, w których liczy się klasa, elegancja i niesamowity szyk. 
  • SCRIT - system drzwi z ukrytą ościeżnicą SCRIT jest unikalnym rozwiązaniem, rewolucjonizującym projektowanie nowoczesnych wnętrz.
 

Eleganckie drzwi wewnętrzne z ościeżnicą MORIC

Ościeżnica jest jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych, bez którego montaż drzwi wewnętrznych byłby praktycznie niemożliwy. Mając na względzie wygodny montaż, a zarazem funkcjonalność całej konstrukcji i jej wysokie walory estetyczne, staramy się opracowywać dla naszych klientów coraz ciekawsze modele drzwi wewnętrznych z ościeżnicą. Chcemy, by drzwi były dla nich tym elementem wyposażenia wnętrza, który jest nie tylko praktyczny, ale także może cieszyć oko. Wśród naszych propozycji ościeżnic do drzwi wewnętrznych znaleźć można produkty z kolekcji: M, E, OPS i DR. Każda z nich skrywa w sobie produkty niezwykle stylowe i wykonane z dbałością o każdy detal.

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Poland
 
tel.: +48 32 451 36 67
fax: +48 32 453 22 76

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej
Witryna wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

UWAGA!
Przedstawione w materiałach reklamowych, w tym także na stronie internetowej, kolory wybarwień i fornirów mają charakter poglądowy, nie powinny być traktowane zobowiązująco i nie mogą być podstawą złożenia zamówienia. Przy wyborze fornirów lub kolorów należy korzystać ze wzornika - próbek rzeczywistego materiału. Należy także pamiętać, że drewno jest produktem naturalnym, nieznaczne różnice koloru w przypadku róznych partii produkcyjnych nie należy traktować jak wadę wyrobu, a jego zaletę.
 
Treść niniejszej strony, należącej do firmy Moric, chroniona jest prawem autorskim. Wszelkie przypadki niedozwolonego użycia lub rozpowszechniania jakiejkolwiek zawartości witryny podlegają sankcjom na mocy prawa cywilnego i karnego.