STREFA ARCHITEKTA
funduszeeuropejskie

Firma MORIC - producent drzwi wewnętrznych

Od 1991 roku naszą ambicją jest dostarczenie Klientowi produktu najwyższej jakości.
Drzwi wewnętrzne produkowane przez firmę MORIC to wynik połączenia innowacyjności, tradycyjnego podejścia do jakości i przemyślanego wzornictwa.
Firma z jednej strony podąża za aktualnymi trendami, z drugiej – oferuje design oparty na klasycznych wzorach, dużą wagę przykładając do kreowania oryginalnego wizualnie produktu.
Nasze drzwi wewnętrzne zostały wyróżnione złotym medalem na targach Interbud (system SCRIT) i Diamentem Meblarstwa (drzwi Otto i Polo).

Zapraszając Państwa do zapoznania się z ofertą pragniemy zapewnić o wzorcowej jakości naszych produktów – logo MORIC to gwarancja, że drzwi pozytywnie ukończyły proces kontroli jakości i spełniają najwyższe standardy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w całej Polsce!

Moric.pl - polski producent drzwi wewnętrznych

nasi
projektanci
Dominika J. Rostocka
OTTO reklama
Monika Stanek
MONA

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Poland
 
tel.: +48 32 451 36 67
fax: +48 32 453 22 76

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej
Witryna wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

UWAGA!
Przedstawione w materiałach reklamowych, w tym także na stronie internetowej, kolory wybarwień i fornirów mają charakter poglądowy, nie powinny być traktowane zobowiązująco i nie mogą być podstawą złożenia zamówienia. Przy wyborze fornirów lub kolorów należy korzystać ze wzornika - próbek rzeczywistego materiału. Należy także pamiętać, że drewno jest produktem naturalnym, nieznaczne różnice koloru w przypadku róznych partii produkcyjnych nie należy traktować jak wadę wyrobu, a jego zaletę.
 
Treść niniejszej strony, należącej do firmy Moric, chroniona jest prawem autorskim. Wszelkie przypadki niedozwolonego użycia lub rozpowszechniania jakiejkolwiek zawartości witryny podlegają sankcjom na mocy prawa cywilnego i karnego.