STREFA ARCHITEKTA
funduszeeuropejskie

Firma MORIC - producent drzwi wewnętrznych

Od 1991 roku naszą ambicją jest dostarczenie Klientowi produktu najwyższej jakości. Drzwi wewnętrzne produkowane przez firmę MORIC to wynik połączenia innowacyjności, tradycyjnego podejścia do jakości i przemyślanego wzornictwa. Firma z jednej strony podąża za aktualnymi trendami, z drugiej – oferuje design oparty na klasycznych wzorach, dużą wagę przykładając do kreowania oryginalnego wizualnie produktu.

Nasze drzwi zostały wyróżnione złotym medalem na targach Interbud (system SCRIT) i Diamentem Meblarstwa (drzwi Otto i Polo). Zapraszając Państwa do zapoznania się z ofertą pragniemy zapewnić o wzorcowej jakości naszych produktów – logo MORIC to gwarancja, że drzwi pozytywnie ukończyły proces kontroli jakości i spełniają najwyższe standardy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w całej Polsce!
 

Moric.pl - polski producent drzwi wewnętrznych

Dobrze dobrane drzwi wewnętrzne to dziś synonim nowoczesności, trwałości i maksymalnego bezpieczeństwa. Jako polski producent drzwi o wieloletnim doświadczeniu mamy świadomość tego, jakie są potrzeby naszych klientów, a także wiemy, w jaki sposób możemy im sprostać. Nasze produkty to efekt długotrwałych badań i analiz, dzięki czemu z powodzeniem łączą one w sobie nietuzinkowy design, przemyślane wzornictwo oraz tradycyjne podejście do produkcji wysokiej jakości stolarki drzwiowej.

MORIC nie bez powodu nazywany jest producentem drzwi przyszłości. Dbamy o to, by produkty, które tworzone są przez naszych specjalistów, były zgodne z aktualnymi trendami, a zarazem wprowadzały do wnętrz nutkę innowacyjności, tworząc  tym samym oryginalną i niepowtarzalną aranżację. Niezwykle ważne jest dla nas również to, by MORIC był postrzegany jako polski producent drzwi gwarantujący najwyższą jakość produktów oraz troskę o dobro klienta, w każdym możliwym obszarze.
nasi
projektanci
Dominika J. Rostocka
OTTO reklama
Monika Stanek
MONA

kontakt

MORIC DRZWI
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Poland
 
tel.: +48 32 451 36 67
fax: +48 32 453 22 76

e-mail: biuro@moric-drzwi.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

więcej
Witryna wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

UWAGA!
Przedstawione w materiałach reklamowych, w tym także na stronie internetowej, kolory wybarwień i fornirów mają charakter poglądowy, nie powinny być traktowane zobowiązująco i nie mogą być podstawą złożenia zamówienia. Przy wyborze fornirów lub kolorów należy korzystać ze wzornika - próbek rzeczywistego materiału. Należy także pamiętać, że drewno jest produktem naturalnym, nieznaczne różnice koloru w przypadku róznych partii produkcyjnych nie należy traktować jak wadę wyrobu, a jego zaletę.
 
Treść niniejszej strony, należącej do firmy Moric, chroniona jest prawem autorskim. Wszelkie przypadki niedozwolonego użycia lub rozpowszechniania jakiejkolwiek zawartości witryny podlegają sankcjom na mocy prawa cywilnego i karnego.