Salon drzwi Szczecin

PIODOR Piotr Dorobek
ul. Mieszka I 81
71-011 Szczecin
tel. (0-91) 435 89 91
fax (0-91) 435 89 91


Godziny otwarcia

pon-pt: 10:00-18:00
sob: 10:00-15:00


Salon drzwi Moric - Szczecin

Od jesieni 2009 roku drzwi drewniane Moric dostępne są także w Szczecinie - w salonie PIODOR, zlokalizowanym przy ul. Mieszka I 81.

Firma PIODOR istnieje od 1997 roku. Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu ekskluzywnych pokryć podłogowych oraz stolarki drzwiowej.

W salonie PIODOR można znaleźć tak renomowane marki jak Witex, Parador, Pergo czy Balterio. Z oczywistych względów w ofercie tak prestiżowego salonu nie mogło zabraknąć drzwi MORIC - ekskluzywnych drzwi drewnianych.

Salon PIODOR cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród Klientów poszukujących produktu o wysokim standardzie, ale również, dzięki innowacyjnemu wzornictwu i bogatej ofercie, zyskuje uznanie architektów i projektantów wnętrz.

Na szczególną uwagę zasługuje fachowe doradztwo, na które może liczyć każdy odwiedzający salon PIODOR w Szczecinie.Ekskluzywne drzwi wewnętrzne Moric. Oferujemy drzwi wewnętrzne: drzwi drewniane oraz drzwi szklane. Odwiedź nasze salony drzwi: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, Częstochowa, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz, Lublin, Pszczyna, Bielsko-Biała, Nowy Sącz. Siedziba główna: Czyżowice (powiat Wodzisław Śląski, k. Rybnik, woj. śląskie).

Mapa strony | Copyrights by MORIC DRZWI 2010 | projekt i realizacja RaiseBerry